Dub Mission EP - Kupuj ZDE

Shadow Player

Je květen roku 2020 a na reggae dub scénu se dostává nový počin z kuchyně Shadow Player s názvem Dub Mission EP.
Při vyslovení spojení dub reggae si každý vybaví hutnou basu do které by se dalo lehnout. Melodie s typickým reggae groovem a hromadou efektů na každém nástroji. Pojetí dubu Shadow Playera je však odlišné od všeho co je zvyklostí. V jeho muzice najdeme dlouhé a osobité melodie ale také prvky dubstepu nebo funku.
Po delší době tak česká soundsystem kultura dostává nové černé zlato do svých rukou a nové skladby které se rozezní na každé dub párty. 

Concrete Safari

Concrete Safari je skupina DJs, Mcs a producenta z Český Třebový, která baví lidi a dělá party nejen ve Východních Čechách více než devět let. Stylově padne do oka hlavně lidem, kteří milují Reggae muziku, Dub, Dubstep, Hip Hop a kombinaci 2 MCs na majku. V kompletním složení má Concrete Safari 4 členy: Sensimílla, Shadow Player, MC J.O.B. a DJ Haš. Párty rozjíždí DJ Haš s pořádnou dávkou aktuálních pecek z Jamajky i zbytku světa. Následuje bassová masáž trávícího traktu Dubem a Dubstepem z produkce Shadow Playera. Pak už jen MC J.O.B. a Sensimílla sdělí publiku skrze membrány mikrofonů co si myslí o tématech jako je konopí, láska, život nebo babylon za scratchů DJe Haše.